18 Jun
18Jun

A Hidegkúti úton lévő bölcsőde évzáró családi napján voltunk csütörtökön délután amikor riasztás érkezett: gázolás történt, egy személy kocsi alá szorult. Az alig három kilométerre lévő címre percek alatt kiérkező önkéntes tűzoltóink azzal szembesültek, hogy a gépkocsi alatt egy gyermek van. Az autót ekkorra az ott lévők autóemelővel megemelték és fatuskókkal alátámasztották, így a Pesthidegkút Mentőállomásról érkező mentőkkel és a II. kerületi hivatásos tűzoltókkal a kiemelését azonnal meg is lehetett kezdeni. A fiút helyszíni hosszas ellátást követően a mentők kórházba szállították.Ma van az utolsó tanítási nap. 

Az előttünk álló hónapokban a gyermekeknek nyári szünet lesz. Közös felelősségünk, hogy felkészítsük őket a balesetek és veszélyhelyzetek megelőzésére.  Figyeljünk és vigyázzunk rájuk együtt! 







Megjegyzések
* Az email nem lesz publikálva a weboldalon.