Segítség nélkül hiábavaló lehet az a munka, amit az elmúlt években rengeteg fa ültetésével sokan elvégeztek. A súlyos aszályt a fiatal fák csak öntözéssel tudják túlélni, amihez most közösségi összefogásra is szükség van. Mi is segítünk: csatlakozunk helyi kezdeményezésekhez, és egy-egy alkalommal megöntözzük azokat a fákat is, amiknek az ültetésében évekkel ezelőtt magunk is részt vettünk.





